O nas

Serdecznie witamy w AkacjaDent!

Specjalnie z myślą o naszych pacjentach pracujemy wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt tj. laser, najnowszej generacji lampa polimeryzacyjna, cyfrowe RTG, specjalne kątnice endodontyczne.

laser dentystyczny

lampa polimeryzacyjna

Jesteśmy też w elitarnym gronie gabinetów, które wykorzystują najnowszą technologię do komputerowego znieczulenia  przed wszelkimi zabiegami – „The Wand” (W cenie zabiegu wliczone jest znieczulenie „tradycyjne”, znieczulenie metodą komputerową jest dodatkowo płatne).

the Wand - komputerowe znieczulanie

Pracujemy na najnowszych materiałach, cechujących się wspaniałą jakością -co za tym idzie w pełni spełniają oczekiwania pacjentów. Personel gabinetu dokłada wszelkich starań, aby każdy pacjent czuł się dobrze i komfortowo w naszym gabinecie, staramy się wprowadzić miłą i przyjazną atmosferę. Podwyższamy swoje kwalifikacje na różnych szkoleniach i kwalifikacjach, aby jakość świadczonych usług ciągle rosła, a pacjent czuł się pewnie i bezpiecznie w naszym gabinecie. Dostępne są u nas KARTY RODZINNE oraz promocje okolicznościowe.

cyfrowe rtg zęba

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Nasza kadra:

Ewa Piwowarczyk – Kalisz

Lekarz stomatolog
Ukończyła stomatologię na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w 1995 roku. Po rocznym stażu założyła własną praktykę lekarską, która istnieje nieprzerwanie od 1996r. Angażuje się całym sercem w swoją pracę. Każdą wolną chwilę poświęca na poszerzanie swojej wiedzy, uczestnicząc w licznych kursach/ sympozjach podnoszących kwalifikacje zawodowe. Posiada indywidualne podejście do pacjenta, przez lata zyskała szerokie grono zadowolonych pacjentów, którzy wracają z chęcią na wizyty kontrolno-profilaktyczne. Przeprowadza zabiegi z dziedziny stomatologii: zachowawczej, endodoncji, protetyki, pedodoncji. Obecnie poszerza wiedzę na temat zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych, aby móc jak najlepiej pomóc pacjentom borykającym się z bruksizmem, zgrzytaniem zębami i prowadzących stresujący tryb życia.

Aleksandra Słabosz (Kozak)

Dyplomowana higienistka stomatologiczna
Przeprowadza zabiegi profilaktyczno – higieniczne tj. scaling, piaskowanie, polerowanie, floryzacje. Wykonuje zabiegi wybielania zębów, instruktaże higieny jamy ustnej jak i pomaga pacjentom w wyborze odpowiednich szczoteczek, past, płukanek i innych przyborów do higieny.  Odpowiada za rejestrację, asystuje przy zabiegach oraz jest odpowiedzialna za przygotowanie gabinetu do zabiegów. Dokłada wszelkich starań, aby każdy pacjent był zadowolony z wizyty w naszym gabinecie. Ciągle podnosi kwalifikacje na różnego rodzaju szkoleniach i konferencjach w całej Polsce. Chce mieć cały czas aktualne wiadomości na temat nowości w branży stomatologicznej, aby jak najdokładniej odpowiedzieć na Państwa pytania. W ostatnim czasie uczestniczyła m. in. w Konferencji Meet the Masters 3 w Warszawie organizowanym przez Implant Masters Poland,
5 Konferencjii dla Higienistek Stomatologicznych „Próchnica – Skutecznie chronić i leczyć” połączonym z opieką nad najmłodszymi pacjentami organizowanym wspólnie z Colgate.
„Roadshow PAPS – Profesjonalna higienizacja pacjenta” organizowanym przez Polska Akademię Profilaktyki Stomatologicznej.