Nasze usługi

Poniżej przedstawiamy listę głównych usług jakie świadczymy w naszym gabinecie. Jeśli mają Państwo pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego, personel udzieli wszelkich potrzebnych informacji.

Zapraszamy

Lista oferowanych usług

zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Podstawowa opieka stomatologiczna, której zadaniem jest zapobieganie chorobom zębów i jamy ustnej oraz leczeniem już powstałych ubytków i chorób. Ma ona na celu zachowanie prawidłowego funkcjonowania struktur układu narządu żucia. Obejmuje leczenie chorób zębów i przyzębia oraz błony śluzowej.

endodoncja

Endodoncja

Gabinet wykonuje leczenie endodontyczne potocznie zwane „leczeniem kanałowym”. W niedalekiej przyszłości planuje poszerzenie zakresu udzielania tej usługi o leczenie mikroskopowe.

relaksacja_miesni_stawow_skroniowo_zuchwowych

Relaksacja Mięśni Stawów Skroniowo – Żuchwowych

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą urządzenia J5 Myo-monitor. Urządzenie zapewnia jednoczesną stymulację mięśni narządu żucia i mięśni szyi. Ułożenie głowy i napięcie mięśni szi mają wpływ na prawidłowy zgryz pacjenta. Zastosowanie elektrostymulacji do relaksacji narządu żucia uśmierza ból w tych partiach. Rytmiczne pulsowanie mięśni przyczynia się do zwiększenia wydolności ukrwienia i krążenia. Napięcie mięśni spada z chwilą wtłoczenia świeżej krwi wraz z tlenem i w tym czasie wypłukaniu skumulowanych toksyn. Najbardziej pomocny dla pacjentów borykających się z problemem zgrzytania zębami, bruksizmem, prowadzących stresujący tryb życia lub cierpiących na migreny. Jesteśmy jedynym gabinetem w tej okolicy oferującym taką usługę.

RTG Pantomograficzne

RTG Pantomograficzne (panoramiczne)

Można u nas wykonać zdjęcia RTG panoramiczne. Usługa dostępna jest dla wszystkich pacjentów posiadających skierowanie. Zdjęcie RTG wydawane jest na płycie CD, usługę można wykonać po wcześniejszej rejestracji.

digitalrtg

Cyfrowe RTG

Wykonujemy zdjęcia punktowe zębów, jest to usługa dostępna wyłącznie dla naszych pacjentów. Zdjęć punktowych nie wydajemy.

profilaktyka dentystyczna

Profilaktyka

Wczesna diagnostyka próchnicy i zapobieganie jej szerzeniu w jamie ustnej (wizyty kontrolne, zabiegi profilaktyczne tj. skaling nad – i poddziąsłowy, piaskowanie, fluoryzacja kontaktowa). Ponadto wykwalifikowany personel poszerza wiadomości pacjentów w zakresie przeciwdziałania próchnicy.

pedodoncja

Pedodoncja

Podstawowa opieka stomatologiczna dla dzieci. W gabinecie są wykonywane zabiegi profilaktyczno-lecznicze (m.in. lakowanie, lakierowanie, lapisowanie). Gabinet ponadto zaprasza małych pacjentów na pierwszą wizytę w celu poznania gabinetu.

protetyka

Protetyka

Gabinet zajmuje się rehabilitacją układu narządu życia za pomocą wykonywania różnego typu uzupełnień protetycznych m.in. protez, mostów (tradycyjnych jak i niekonwencjonalnych – dobranych w zależności do potrzeb pacjenta, koron u osób dorosłych. Wykonujemy też m.in. szyny relaksacyjne, ochraniacze na zęby dla sportowców.

chirurgia stomatologiczna

Chirurgia stomatologiczna

Ekstrakcje zębów mlecznych, stałych, mało inwazyjne zabiegi chirurgiczne, jak i zabiegi z wykorzystaniem lasera.

wybielania

Wybielanie zębów

Wykonujemy zabiegi wybielania zębów za pomocą lampy renomowanej firmy Beyond Polus. Jest to metoda gabinetowego wybielania zębów, całkowity czas wizyty wynosi około 1 godziny.